O MNIE


Nazywam się Anna Poduch. Jestem coachem i trenerem rozwoju osobistego.
Prowadzę szkolenia z umiejętności miękkich dla biznesu oraz różnych grup społecznych.
Na sali szkoleniowej wykorzystuję niekonwencjonalne metody szkoleniowe oraz korzystam z narzędzi coachingowych, by jak najlepiej przekazać wiedzę i rozwijać oraz trenować nowe umiejętności. Uczestnicy moich szkoleń odkrywają swoje zasoby a także pokonują własne słabości. Stwarzam przyjazną atmosferę do pracy nad sobą a także motywuję do działania.
Przeszłam własny rozwój osobisty i wierzę nie ma rzeczy niemożliwych.
Interesuje mnie człowiek i procesy w nim zachodzące dlatego osoby, które uczestniczą w moich szkoleniach mają okazję zobaczyć istotne rzeczy z nieco innego punktu widzenia. Uważam, że kluczem do sukcesu jest sam człowiek, wystarczy tylko uwierzyć w siebie i swoje możliwości, odnaleźć swoje "JA".
    Jestem absolwentką Politechniki Białostockiej Wydziału Zarządzania, kierunek Zarządzanie Przedsiębiorstwem. W 2011 roku ukończyłam Roczną Szkołę Trenerów Metrum w Katowicach, rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, połączoną z pięciodniowym treningiem interpersonalnym.
W 2018 roku zdobyłam uprawnienia pedagogiczne na Uniwersytecie w Białymstoku, a obecnie rozwijam umiejętności coachingowe na studiach podyplomowych Politechniki Białostockiej na kierunku „Coaching w biznesie”.


MASZ PYTANIA ? Skontaktuj się za pomocą formularza

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji